Головна » 2017 » Квітень » 11 » І муза серце окриля…
10:01
І муза серце окриля…

Хмельниччина, благословенний подільський краю, чарівний куточок України! На таких просторах душа не може не співати, не грати, не жартувати та не захоплюватися барвами талановитих людей Поділля. А їх у нашому краї чимало. Серед них і наш земляк – член Всеукраїнської музичної спілки, педагог, композитор, музикознавець Володимир Іванович Кропивницький.

У Волочиській центральній бібліотеці, під час засідання літературного об’єднання «Обрії», відбулася творча зустріч з відомим земляком, якому цими днями виповнилося повних 75 років.

Володимир Іванович ніби самою природою покликаний і як особистість сформований для того, щоб впродовж усього життя утворювати навколо себе могутнє енергетичне поле творчого пошуку і невгамовної працьовитості своїй меті, справі усього життя.

В авторстві Володимира Івановича більше 100 пісень, навчальний посібник «Про музику і композиторів», збірка пісень «Не цурайся пісні», навчальні посібники «Музично-пісенна творчість митців Хмельниччини», «Перші кроки у світ української народної пісні». Вірші Володимира Кропивницького увійшли до книги «Поетичне довкілля Хмельниччини», а пісні – до літературно-художнього альманаху «На хвилях Збруча» та літературно-музичного альманаху «Квітуй і слався, Волочиськ!»

І сьогодні, знаходячись на заслуженому відпочинку він продовжує творити і плідно працювати.

Під час зустрічі присутні мали можливість поспілкуватися, ближче познайомитися із творчістю Володимира Івановича.

Також, були дружні привітання, квіти, пісні та святковий коровай, який вручила ювіляру секретар міської ради Аліна Коваль. Щирі вітання, приймав Володимир Іванович від директора бібліотеки Л. Молчанової, начальника відділу культури М. Чепелюка, членів літературного об’єднання «Обрії», викладачів школи мистецтв С. Макогон та Ц. Зюлковського. Звучали музичні дарунки у виконанні І. Гудзь та С. Макогон.

Нехай ще довго не згасне творчий вогонь у серці шановного ювіляра!

 

 

Переглядів: 67 | Додав: root