Головна » Архів новин
« 1 2 ... 35 36 37 38 39 40 41 »

Крізь роки і віки несемо ми незгасне світло пам'яті про подвиг воїнів Великої Вітчизняної війни. Екскурс в історію з нагоди 71-ї річниці визволення району "Війна у пам'яті, біль у серці" відбувся в читальному залі Волочиської районної бібліотеки.

Про ті далекі грізні роки, про нелегке повоєнне дитинство ділився своїми спогадами з присутніми голова районної ради ветеранів Довгалюк О.І.

Не всі дожили до Великої Перемоги, та вони не повернулися, щоб жили ми.

Просмотров: 264 | Добавил: Superuser | Дата: 25.03.2015

Волочиська районна бібліотека включилася у Всеукраїнську акцію «Бібліотека українського воїна», яка була ініційована Міністерством культури України для підтримки бойового духу та патріотичного виховання українських військовослужбовців. Співкоординатором акції у Волочиському районі є Волочиська районна бібліотека

Відповідно до Концепції акції, під час її проведення планується зібрати та передати до бібліотек військових частин Збройних Сил України кращі зразки вітчизняної та світової художньої літератури українською мовою, науково-популярні видання з історії Української держави, її культури, Збройних сил. Просимо всіх небайдужих приєднатися до акції. Збір книг проводиться  в Центральній районній бібліотеці. 

Просмотров: 357 | Добавил: Superuser | Дата: 25.03.2015

17 березня 2015 року у Волочиській ЦРБ відбулося чергове засідання клубу "Я маю надію". На вечір-вшанування голови осередку №3 міського товариства інвалідів Будняк Ганни Іванівни завітали заступник міського голови Васильченко О.О., голова районного товариства інвалідів Петрук В.О., голова міського товариства інвалідів Сухорученко Г.І., члени товариства, друзі та родина.

На адресу Ганни Іванівни звучали теплі слова вітань, які супроводжувалися музичними номерами у виконанні тріо "Вірність" та Ф. Рябого.

Просмотров: 328 | Добавил: Superuser | Дата: 17.03.2015

Одним із напрямків роботи бібліотеки сьогодні стала допомога людям, які через складні державні обставини були змушені покинути рідні домівки і шукати захисту у родичів чи знайомих.

5 березня 2015 року провідний бібліотекар Н. Задорожна взяла участь в семінарі "Щодо працевлаштування внутрішньо переміщених осіб", що відбувся у центрі зайнятості населення.

В ході роботи, учасники семінару ознайомилися з дорожніми картами, законодавством про права переселенців а також практикувались використовувати е-ресурси у пошуку роботи.

Просмотров: 288 | Добавил: Superuser | Дата: 13.03.2015

У Волочиській районній бібліотеці для старшокласників пройшов духовний урок "Великодній великий піст", який провів отець Річард.

 

Просмотров: 299 | Добавил: Superuser | Дата: 10.03.2015

В переддень свята весни та жінок 8 березня читальний зал Волочиської ЦРБ зібрав членів клубу "Я маю надію" (для людей з обмеженими можливостями) на чергове святкове засідання "Людським теплом і добротою хай зігріваються серця".

З найщирішими вітаннями всіх жінок прийшли привітати начальник відділу культури Волочиської РДА Чепелюк М.П., керівник апарату Волочиської райради Трачук О.І., заступник міського голови Васильченко О.О.

По завершенню свята всі були запрошені до солодкого столу, який допоміг організувати міський голова Черніченко К.В.

Просмотров: 422 | Добавил: Superuser | Дата: 10.03.2015

4 березня 2015 року для працівників бібліотек-філіалів у ПДГ відбувся тренінг "Електронні послуги для громади" за проектом "Поінформована громада - демократична країна" за підтримки програми "Бібліоміст".

В ході заняття бібліотекарі ознайомились з урядовими регіональними та місцевими онлайн ресурсами державних органів влади і самоврядування, їх наповненням, навчились пошуку необхідної інформації

 

Просмотров: 287 | Добавил: Superuser | Дата: 05.03.2015

Весна... Привітна і щедра подарувала Україні пророка. Кожного року в березні традиційно проводяться різноманітні заходи, приурочені даті народження Т. Шевченка. Не стоїть осторонь від цього і районна бібліотека.

Із учнями школи провели бібліотекарі (В. Небельська та Л. Сінькова) бесіду-панораму: "До висот Шевченкового слова". Також при нагоді вручили диплом та грамоту переможцю обласного літературного конкурсу "Читаймо Тараса, учімося в нього" Дар'ї Петрушко (ІІІ місце в номінації "Поезія", за добірку віршів  "Світ поетичних роздумів, натхненних музою")

Просмотров: 288 | Добавил: Superuser | Дата: 04.03.2015

4 березня відзначалась 200-та річниця від дня народження Михайла Вербицького та 150-та річниця публічного виконання національного гімну. З цієї нагоди у Волочиській районній бібліотеці для дорослих пройшла інформаційна бесіда "Відданий борець за народність музичного мистецтва" (ведучі - бібліотекарі В. Небельська та Б. Дмитрук) та презентація історії створення державного гімну "Державний гімн та його автори" (зав. теоретичним відділом ДШМ Коваленко Л.А.)

Просмотров: 253 | Добавил: Superuser | Дата: 04.03.2015

2-3 березня 2015 року пройшли чергові заняття по впровадженню електронної звітності для працівників бібліотек-філіалів Волочиської ЦБС

Просмотров: 256 | Добавил: Superuser | Дата: 04.03.2015