Сектор краєзнавства та народознавства   

З 1994 року в районній бібліотеці працює сектор краєзнавства, який є центром бібліотечного краєзнавства району. Основою діяльності є краєзнавчі фонди, які характеризуються широким видовим складом. Це книги, брошури, періодичні видання, електронні документи, загальний обсяг яких складає 1853 прим. з різних галузей знань. Його унікальна частина – 135 прим. це книги авторів – земляків та гостей з дарчими підписами.    

Сектор розкриває для користувачів фонд краєзнавчої літератури за допомогою книжково – ілюстративних виставок і переглядів літератури, здійснює бібліотечно – бібліографічне обслуговування користувачів з питань краєзнавства, організовує та проводить масові заходи до краєзнавчих знаменних і пам’ятних дат з метою виховання національної свідомості громадян.

Тут користувачі  різних категорій можуть одержати інформацію про історію, економіку, культуру, природу, мистецтво краю та отримати відповіді на питання які їх цікавлять.  

Сектор надає методичну та практичну допомогу бібліотекам регіону з питань краєзнавства. Бере участь у проведенні обласних і районних семінарів.  

Проводить науково – дослідницьку роботу , працює над урізноманітненням тематики видавництва малих форм краєзнавчої бібліографії, співпрацює з обласними організаціями. 

Співпрацює з спілкою краєзнавців, громадськими організаціями, культурно-мистецькими установами та ЗМІ.  

При секторі краєзнавства діє клуб за інтересами,  літературно-творче об’єднання «Обрії» - яке  об’єднує творчих людей міста та громади, палких любителів художнього слова.


 

Задорожна Наталія Миколаївна - бібліотекар провідний сектору краєзнавства та народознавства, відповідальна за роботу центру регіональної інформації.